Професійна турбота про вашу посмішку

Наші спецiалicти

Полатайко Петро Іванович

Лікар-ортопед-стоматолог

Мінчук Тетьяна Вікторівна

Лікар-парадонтолог-терапевт-стоматолог

Білоус Оксана Вікторівна

Лікар-хірург-терапевт-стоматолог

Лукша Роман Володимерович

Лікар-ендодонт-терапевт-стоматолог

Романюк Іван Ярославович

Лікар-терапевт-стоматолог

Кисіль Ігорь Іванович

Старший Зубний технік лабораторії

Вже подбали

Що зробили

Lorem Ipsum – это текст-“рыба”, часто используемый в печати и вэб-дизайне. Lorem Ipsum является стандартной “рыбой” для текстов на латинице с начала XVI века.

В то время некий безымянный печатник создал большую коллекцию размеров и форм шрифтов, используя Lorem Ipsum для распечатки образцов.

було
стало

1 Група взяла назву Red Hot Chili Peppers і почала виступати по різним клубам міста. Матеріал цього періоду пішов на демо-запис гурту.

Група взяла назву Red Hot Chili Peppers і почала виступати по різним клубам міста. Матеріал цього періоду.

було
стало

Клієни про нас

Нiщо не може нас бiльше мотивувати рости і підвищувати якість послуг, ніж відгуки наших клієнтiв, яким ми змогли покращити життя.
Петренко Сергій, 28 років

Дуже приємний, вічливий персонал. Приємне відношення до клієнта, приємна домашня атмосфера.

Гуменюк Людмила, 45 років

Все чудово, ставлення дуже добре, якість абсолютно відповідає ціні послуг. Щиро вдячна за надані послуги, буду приходити ще. Тепер вже на плановий стоматологічний огляд 🙂

Вешкiн Дмитро, 36 рокiв

Приємний та ввічливий персонал. Кваліфіковані лікарі. Рекомендую.

Про клiнiку

ПАНАЦЕЯ – це слово яке використовується досить часто, як міфологічний засіб від всіх  хвороб. Це слово походить від грецького слова «pan», що означає “Все”, і «akeia», що означає “Лікувати”, тобто буквально слово «Панацея» означає – «Все виліковується».

У всі часи люди мріяли знайти засіб, який дозволив би виліковувати всі хвороби. В нашому випадку історія клініки почалась з бажання декількох лікарів працювати і конкурувати з еталонами світової стоматології.

Наша місія – дарувати посмішку пацієнтам. Ми прагнемо стати тими «універсальними ліками» які можуть вирішити всі ваші проблеми пов’язані зі стоматологією. Тому ми об’єднали кращих профільних спеціалістів в регіоні, які допоможуть саме вам.

Місцезнаходження нашої клініки знакове. Саме на цьому місці, ще в 1960 році була одна з перших стоматологічних установ в регіоні. Після підбору місця, почалася реконструкція приміщення і придбання кращого стоматологічного обладнання, в тому числі від якого, залежить якість стоматологічної допомоги.

Відкриття медичного центру відбулося в 2017 році. Клініка використовує найсучасніше професійне обладнання провідних виробників Німеччини та Італії.

Дякуємо за запис! Ми зв'яжемося з вами для уточнення деталей

Зробiмо вашу посмiшку
здоровою!

Ми подзвонимо вам для уточнення деталей.