Естетична стоматологія

Здорова та сяюча посмішка є запорукою привабливості будь-якої людини. Але погане харчування, екологія, спадковість та недбалий догляд за ротовою порожниною можуть призвести до руйнування цієї привабливості. Для вирішення проблем зовнішнього вигляду зубів та перетворення усмішки на “голівудську” існує естетична стоматологія.

В стоматологічній клініці “Панацея” ви можете скористатися такими послугами естетичної стоматології:

  • відбілювання зубів;
  • відбілення одного зуба;
  • встановлення вінірів;
  • встановлення безметалевих конструкцій;
  • повна реставрація зуба.

Відбілювання зубів є чи не найпопулярнішою стоматологічною процедурою. Це і не дивно, адже за короткий час, проведений в клініці, ви отримуєте білішу на декілька тонів  посмішку, абсолютно не пошкоджуючи емаль. В тому числі, лікарем клініки прописуються рекомендації по харчуванню та догляду за ротовою порожниною після процедури.

Якщо у пацієнта окрім темного кольору емалі наявні пломби, помітні нерівності або щілини між зубами, тоді рекомендується встановлення вінірів. Це дуже тонкі пластинки, які за допомогою спеціального прозорого “цементу” кріпляться на фронтальну поверхню зубів, яку попередньо спилюють на товщину вініра. Вініри мають виключно естетичний ефект – зуби стають білими, рівними та виглядають привабливо, а при правильній технології –  тримаються в середньому 10-12 років.

Для відновлення форм і функцій зруйнованих зубів естетичною стоматологією використовуються безметалеві конструкції: пластмасові, керамічні чи фарфорові коронки. Також надається послуга повної реставрації зуба. Для цього використовують пломбувальні матеріали або спеціальні вставки. Такі процедури показані пацієнтам, які втратили частину зуба, яким потрібно відновити форму зубного ряду, у яких потемніла емаль, а також якщо на поверхні зубів з’явилися щілини.

В стоматологічній клініці “Панацея” для кожного пацієнта розробляється індивідуальний курс лікування відповідно до запиту, побажань клієнта та діагнозу. Перед початком будь-яких процедур естетичного спрямування проводиться терапевтичне лікування ротової порожнини для забезпечення довготривалості результату та уникнення виникнення ускладнень в майбутньому.

Ми працюємо з сучасним обладнанням і новітніми технологіями в стоматології, тому наші пацієнти завжди отримують бажаний результат. Записатися на консультацію або дізнатися більше про послуги ви можете за телефоном +38050-518-77-79

Бережіть здоров’я ваших зубів та відвідуйте стоматолога!

Дякуємо за запис! Ми зв'яжемося з вами для уточнення деталей

Зробiмо вашу посмiшку
здоровою!

Ми подзвонимо вам для уточнення деталей.