Хірургічна стоматологія

Хірургічна стоматологія в клініці “Панацея” займається лікуванням запущених захворювань ротової порожнини, які потребують повного або часткового видалення зубів, імплантації та інших хірургічних маніпуляцій.

Професійна хірургічна стоматологія “Панацея” надає наступні послуги:

  • Видалення зубів;
  • Гінгівіотомія;
  • Атипове видалення;
  • Імплантація зубів.

Сьогодні, основною ціллю кваліфікованого стоматолога є збереження живих зубів по-максимуму. Але часто трапляються випадки коли видаляти – необхідно. Видалення зуба відбувається тоді, коли його не можна вилікувати іншими способами і відсутність лікування може нашкодити вашому здоров’ю.

В разі аномалій розвитку або розташування зубів в ротовій порожнині в клініці проводиться процедура атипового видалення. Часто до нього вдаються при видаленні зубів мудрості. Варто зазначити, що це дуже складний і трудомісткий процес, і не кожен спеціаліст візьметься за атипове видалення. В “Панацеї” вам нададуть консультацію та лікування будь-якого проблемного зуба.

Гінгівіотомія передбачає розтин пародонтальної кишені і проводиться для того, щоб ліквідувати пародонтальний абсцес або провести відкрите вишкрібання (кюретаж) кишені ясен зуба.

В разі втрати або видалення зуба ми пропонуємо послугу професійної імплантації зубів. Це хірургічне втручання передбачає впровадження в кісткову тканину щелепи штучного імплантату на місце втраченого кореня зуба. Він забезпечує надійну фіксацію коронки або моста. Крім відновлення жувальної функції, зубні імплантати ліквідують не менш важливий психологічний дискомфорт, пов’язаний з втратою зуба.

Лікування в стоматологічній клініці “Панацея” – це якісний, професійний, безболісний процес за доступною ціною, в результаті якого ви гарантовано отримуєте здорові зуби та сяючу посмішку. Ми використовуємо найсучасніше обладнання та суворо дотримуємося правил безпеки та стерилізації інструментів.

Зателефонуйте нам для отримання додаткової інформації про лікування або для запису на консультацію за телефоном +38050-518-77-79

Бережіть здоров’я ваших зубів та відвідуйте стоматолога!

Дякуємо за запис! Ми зв'яжемося з вами для уточнення деталей

Зробiмо вашу посмiшку
здоровою!

Ми подзвонимо вам для уточнення деталей.