Ортодонтія

Дефекти розвитку зубів та щелепно-лицьового скелету можуть призвести до нерівності зубів та формування неправильного прикусу. В результаті, за зубами стає важче доглядати, вони стать схильними до ризику раннього розвитку карієсу і пародонтиту, а також можуть викликати додаткові навантаження м’язів при жуванні, що, в свою чергу, призводить до головного болю. Це вже не кажучи про естетичний та психологічний дискомфорт власника нерівних зубів.

Стоматологічна клініка “Панацея” пропонує комплекс ортодонтичних послуг, зокрема:

    • Вирівнювання зубних дефектів.
    • Встановлення брекет-систем;
  • Встановлення вирівнюючих пластин.

Встановлення брекетів є найпоширенішим методом коригування дефектів зубного ряду. Показаннями для їх застосування є:

    • труднощі у пережовуванні їжі через положення зубів;
    • викривлені зуби заважають нормально розвиватися сусіднім зубам, пошкоджують ясна та внутрішню поверхню ротової порожнини;
  • нерівність не можна виправити іншими методами.

Брекети є незнімною конструкцією. Вони кріпляться на зуби за допомогою спеціального клею, а еластики закріплюються на гачках брекетів. Дуга через брекети передає тиск на зуби, тим самим рухаючи їх в потрібному напрямку. На сьогодні існує великий вибір брекет систем: металічні, керамічні, пластикові та комбіновані. В “Панацеї” ви зможете підібрати ідеальну брекет-систему відповідно до ваших побажань та особливостей дефекту зубного ряду.

Альтернативою брекетам є встановлення знімних вирівнюючих пластин. Це ортодонтична конструкція на пластиковій основі, оснащена металевими дугами і гвинтовим механізмом. Такі конструкції показані для вирівнювання зубів в дитячому віці, а також для закріплення ефекту після носіння брекетів. Дорослим вирівнюючі пластини, як правило, призначають доволі рідко через малу ефективність.

В стоматологічній клініці “Панацея” ви можете проконсультуватися з кваліфікованим ортодонтом щодо стану своїх зубів та необхідності їх коригування. Для кожного пацієнта призначається індивідуальний комплекс лікування з супроводом лікаря на всіх етапах. За детальнішою інформацією або записом на консультацію телефонуйте за номером +38050-518-77-79

Дякуємо за запис! Ми зв'яжемося з вами для уточнення деталей

Зробiмо вашу посмiшку
здоровою!

Ми подзвонимо вам для уточнення деталей.