Ортопедична стоматологія

В стоматологічній клініці “Панацея” ви можете скористатися рядом послуг ортопедичної стоматології, спрямованих на протезування, відновлення втрачених тканин зубів та профілактику виникнення зубощелепних деформацій. Ми займаємось:

  • протезуванням зубних дефектів;
  • протезуванням коронками;
  • встановленням протезів;
  • протезуванням на імплантах.

Протезування дефектів зубного ряду може відбуватися за допомогою знімних, незнімних та умовно-знімних протезів. Знімне протезування часто застосовується при повній або частковій втраті зубів. Але існують випадки, коли знімне протезування використовується на невеликій ділянці дефектів зубного ряду.

Незнімне протезування має перевагу в тому, що протез остаточно фіксується в порожнині рота чим значно зменшує дискомфорт для пацієнта. Ми надаємо послуги протезування зубів коронками різних видів, встановлення мостовидних незнімних протезів та мікропротезування вкладками, вінірами, люмінірами і тд.

Найбільш естетичним та та довговічним є метод протезування на  імплантах. Його переваги в тому, що він не вимагає обточування сусідніх зубів і дозволяє повністю відновити не тільки зовнішній вигляд, а й функціональність зубного ряду на дуже тривалий період.

В клініці “Панацея” ви можете скористатися усім спектром ортопедичних послуг, отримати кваліфіковану діагностику та якісне лікування з гарантією результату. Перед початком роботи з протезуванням обов’язково проводиться терапевтичне лікування зубів, щоб забезпечити довготривалість результату та унеможливити виникнення ускладнень.

Ми працюємо з передовими технологіями та сучасним обладнанням, а всім нашим пацієнтам забезпечуємо комфорт та професійність обслуговування. Для запису на консультацію або отримання додаткової інформації ви можете зателефонувати по номеру +38050-518-77-79

Бережіть здоров’я ваших зубів та відвідуйте стоматолога!

Дякуємо за запис! Ми зв'яжемося з вами для уточнення деталей

Зробiмо вашу посмiшку
здоровою!

Ми подзвонимо вам для уточнення деталей.