Пародонтологія

Майже кожне третє звернення до стоматолога пов’язане з пародонтологічними захворюваннями. Що і не дивно, адже перші симптоми зазвичай не викликають больових відчуттів і людина приходить в клініку вже з запущеною проблемою.

Слизова оболонка порожнини рота першою піддається згубному впливу зовнішніх чинників: механічним та термічним пошкодженням. Тому важливо слідкувати за її станом та вчасно звертати увагу на такі симптоми як:

  • тривалий неприємний запах з рота;
  • почервоніння, набряк, утворення виразок;
  • свербіння та печіння;
  • кровоточивість та опущення ясен;
 • зубний камінь.

Найбільш поширеними серед пацієнтів  парадонтологічними захворюваннями є:

 • Гінгівіт – легка форма запалення тканин ясен, переважно через недбале ставлення до гігієни ротової порожними.

Характерні симптоми: набряклість ясен, поганий запах з рота, почервоніння, кровоточивість.

 • Парадонтит – запалення пародонту, що включає в себе такі структури як ясна, періодонт і альвеолярний відросток, що утримують зуб в альвеолі (зубній кишені).

Характерні симптоми: почервоніння, кровоточивість, поява пародонтальної кишені, руйнування альвеолярних відростків, хиткість та випадіння зубів.

Фактично, парадонтит розвивається на фоні прогресуючого гінгівіту і відсутності його лікування. Зубний наліт та мікроклімат ротової порожнини є сприятливим середовищем для прискореного розмноження бактеріальної інфекції. Бактерії, в процесі життєдіяльності, виробляють кислоту, яка буквально «роз’їдає» зуб, знищуючи його та запалюючи оточуючі тканини.

В стоматологічній клініці “Панацея” ви можете отримати комплексне лікування захворювань слизової оболонки ротової порожнини, гінгівіту, пародонту зубів, парадонтиту і не тільки! Лікування проводиться за допомогою сучасного обладнання та повністю безпечних і стерильних інструментів.

Спеціалісти нашої клініки проводять якісну професійну діагностику, в результаті якої формується індивідуальний план лікування, з урахуванням загального стану ротової порожнини, пародонту та наявних захворювань організму. “Панацея” пропонує якісні стоматологічні послуги за доступними цінами! Зателефонуйте нам для отримання детальнішої інформації про послуги або для запису на консультацію за телефоном +38050-518-77-79

Бережіть здоров’я ваших зубів та відвідуйте стоматолога!

Дякуємо за запис! Ми зв'яжемося з вами для уточнення деталей

Зробiмо вашу посмiшку
здоровою!

Ми подзвонимо вам для уточнення деталей.