Профілактична стоматологія

Профілактична стоматологія – це найдешевший та найефективніший спосіб зберегти довготривале здоров’я своїх зубів та ротової порожнини.

Зміцнення зубів за допомогою регулярних профілактичних заходів знижує ризик виникнення карієсу, захворювань ясен та втрати зубів. Захворювання ротової порожнини часто виникають через ослаблення зубної емалі, тому відновленню її захисних функцій повинна приділятися особлива увага.

Однією з найважливіших мір профілактичної стоматології є регулярні відвідування стоматолога, які рекомендується робити 2 рази на рік. Профілактична стоматологія включає в себе наступні базові заходи:

  • професійну гігієну ротової порожнини;
  • фторування зубів;
  • герметизацію фісур.

Професійна гігієна передбачає перш за все зняття зубних відкладень, які утворюються в важкодоступних для очищення від зубного нальоту місцях. Позбавлятися від таких відкладень необхідно своєчасно для попередження захворювань ясен, тканин пародонту та уникнення передчасної втрати зубів.

Для профілактики стоматологічних захворювань важливо дотримуватися правил гігієни та догляду за ротовою порожниною. Регулярно чистити зуби (2 рази на день), користуватися ополіскувачем та зубною ниткою, полоскати рот після прийому їжі, змінювати зубну кожні 3 місяць і тд.

Не менш важливим фактором здоров’я зубів є правильне харчування з точки зору стоматології, а саме:

  • обмеження легкозасвоюваних вуглеводів, особливо на ніч;
  • забезпечення достатнього жувального навантаження (введення в раціон харчування кусків сирих овочів)
  • достатнє вживання молочних продуктів, риби, в яких містяться кальцій і фосфор, а також овочів і фруктів, багатих на вітаміни.

Стоматологічна клініка “Панацея” надає високоякісні послуги профілактичної медицини, забезпечуючи пацієнтів комфортом та професійністю обслуговування. В клініці використовується сучасне обладнання, а також суворо дотримуються правила безпеки та стерилізації інструментів.

Записатися на консультацію або отримати детальнішу інформацію про послуги ви можете за номером +38050-518-77-79

Бережіть здоров’я ваших зубів та відвідуйте стоматолога!

Дякуємо за запис! Ми зв'яжемося з вами для уточнення деталей

Зробiмо вашу посмiшку
здоровою!

Ми подзвонимо вам для уточнення деталей.