Терапевтична стоматологія

Терапевтична стоматологія в широкому розумінні займається лікуванням та профілактикою захворювань ротової порожнини: зубів, слизової оболонки та прилягаючих тканин. В стоматологічній клініці “Панацея” ви можете отримати кваліфіковану діагностику та професійне лікування таких поширених захворювань як карієс, пульпіт, періодонтит, демінералізація емалі тощо.

Карієс є однією із найпоширеніших причин звернення до стоматолога. Він виникає в результаті руйнівних дій бактерій на тверді тканини зуба, які можуть розвиватися через неправильну та нерегулярну гігієну ротової порожнини, неправильне харчування з дефіцитом мінералів, знижений імунітет або хвороби ШКТ.

Перші симптоми карієсу – поява білих плям, які виникають через демінералізацію емалі та з часом темніють. Слідом за пошкодженою емаллю страждає шар дентину і формується каріозна порожнина, або простіше – дірка, що постійно збільшується і руйнує зуб. Якщо карієс проникає ще глибше – запальний процес може викликати серйозні ускладнення – розвиток пульпіту та періодонтиту.

Пульпіт – це запалення нервово-судинного пучка всередині зуба. Основним симптомом запалення нерву є нестерпний гострий біль, який посилюється в нічний час та може розповсюджуватися на інші ділянки – вуха, вилиці, потилицю, скроні. При відсутності адекватного лікування запалення приймає гнійний характер, пульпа відмирає і тканини зуба перестають отримувати живлення зсередини.

Поширення інфекції по каналах всередині зуба викликає періодонтит – запалення в тканинах, які прилягають до кореня зуба і пов’язують його з кісткою щелепи. Симптоми важко не помітити:

  • загальне погане самопочуття, підвищення температури тіла, збільшені лімфовузли;
  • біль в зубі при жуванні, надкушуванні, натисканні;
  • почервоніння та набряклість прилеглих тканин, помітна припухлість обличчя.

З лікуванням карієсу, пульпіту та періодонтиту не можна затягувати, адже чим раніше ви звернетеся до спеціаліста – тим більше у вас шансів відновити структури пошкодженого зуба.

В “Панацеї” ви можете отримати якісне та безболісне лікування за доступною ціною. Ми використовуємо сучасне обладнання та новітні технології лікування, а програми терапії формуються індивідуально для кожного пацієнта.

Дізнайтесь більше про наші послуги або запишіться до нас на консультацію за телефоном +38050-518-77-79

Бережіть здоров’я ваших зубів та відвідуйте стоматолога!

Дякуємо за запис! Ми зв'яжемося з вами для уточнення деталей

Зробiмо вашу посмiшку
здоровою!

Ми подзвонимо вам для уточнення деталей.